BIP

 

BIP

50x50

PDF Drukuj Email
niedziela, 27 listopada 2011 20:38

 

Nasza szkoła podobnie jak 50% szkół podstawowych

z całej Polski bierze udział

w programie

Klub Bezpiecznego Puchatka

 

 

„Klub Bezpiecznego Puchatka” jest programem edukacyjnym, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych.

 Materiały edukacyjne wraz ze scenariuszami lekcyjnymi, które zostały opracowane przez nauczycieli – metodyków przy współpracy ze specjalistami z Biura Prewencji i Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz specjalnie przygotowana książeczka   pomagają w przekazaniu dzieciom niezbędnej wiedzy o tym, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, w domu i w czasie zabawy.

 Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa jest zadaniem długofalowym i wymagającym dużego zaangażowania ze strony rodziców, jak i nauczycieli. Mamy jednak nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa(...)

 

Pierwszoklasisto!

Rozpoczynasz swoją wielką przygodę ze szkołą. Uczysz się nowych rzeczy, poznajesz kolegów i koleżanki. Czeka na Ciebie wiele wspaniałych chwil: sukcesy w nauce, mnóstwo ciekawych informacji, wspólne wyjazdy z przyjaciółmi z klasy. Jesteś coraz starszy i bardziej samodzielny, dlatego Puchatek przygotował dla Ciebie kilka rad, które pomogą Ci być zawsze bezpiecznym nawet, gdy nie ma przy Tobie rodziców i nauczycieli. Ucząc się razem z Puchatkiem, będziesz bezpieczny w domu, w szkole i w drodze do szkoły

 

 

Losowe zdjęcie

zd_40.JPG

Radosna Szkoła

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła bez przemocy

 Owoce
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.