BIP

 

BIP

50x50

PDF Drukuj Email
niedziela, 18 grudnia 2011 18:32

                              

  

 

 

   

 

Pierwsze Uczniowskie doświadczenia

 drogą do wiedzy 

 

 

W ciągu lat szkolnych 2008/2009, 2009/2010 i 2010/2011 uczniowie klas pierwszych realizowali projekt edukacyjny Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia Drogą do Wiedzy /w ramach projektów UE i MEN/, który zakładał aktywizowanie dzieci według teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera.

 Podczas zajęć Projektu rozwijana była twórcza aktywność dzieci oraz ich indywidualne predyspozycje intelektualne. Uczniowie mogli rozwijać posiadane zdolności, umiejętności i inteligencje, ćwiczyli inteligencje słabiej rozwinięte. Odkrywali swoje nieznane talenty i zainteresowania.

 

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

zd_73.JPG

Radosna Szkoła

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła bez przemocy

 Owoce
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.