BIP

 

BIP

50x50

PDF Drukuj Email

 

Spotkania z planem filmowym dobiegły końca... 

 

 

Dziewięć zajęć, w których uczestniczyliśmy przybliżyło nam pracę tych, którzy film tworzą krok po kroku. Dzieci już wiedzą, że film to nie tylko aktor i jego gra- potem sława i autografy, ale także ciężka praca scenarzysty, oświetleniowca, operatora, reżysera i wielu, wielu innych. "Myślę, że nadal powinniśmy chodzić na spotkania, ponieważ te zajęcia pomagają nam w nauce"(Klaudiusz)" Najlepsze były lekcje przed filmem. Dużo się z nich dowiedziałam"(Wiktoria) "W piątej klasie też bardzo bym chciała chodzić do OKF, bardzo dużo się z nich nauczyłam. Zapamiętałam też to, że jedna pani opowiadała , a potem upadła i złamała obcas, i dziękowała, że się nie śmialiśmy" (Angela) Julka oraz Kamila z klasy IV pod kierunkiem nauczyciela informatyki p. Michała Śpiewaka, podjęły się trudu nakręcenia krótkiej animacji. "W wyjściach do OKF najbardziej zapamiętałam naukę o filmach animowanych.  Dzięki nim wiem, jaką wielką pracę trzeba włożyć w pięciominutowy film animowany. Gdy zobaczyłam, jak się go robi, zrobiłam film o tańczącym ludku i poranek kotów."(Julia)"

 

 

Dziękuję wszystkim moim uczniom za wspaniałe zachowanie oraz dawanie przykładu innym, że konsumowanie popcornu podczas projekcji nie jest konieczne. Dorota Dyl

 

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

zd_9.JPG

Radosna Szkoła

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła bez przemocy

 Owoce
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.