BIP

 

BIP

50x50

PDF Drukuj Email

We wrześniu 2011 ruszył projekt "Zdolniacha w szkołach" - II edycja.

 

Każdego miesiąca na stronie internetowej www.zdolniacha.pl ogłaszane są konkursy dla różnych grup wiekowych. My zgłaszamy prace  uczniów w dwóch kategoriach: Podstawówki 1-3 i Podstawówki 4-6. Nasi wychowankowie za zwycięstwo będą otrzymywali nagrody a szkoła odpowiednią ilość punktów, która będzie weryfikowana w rankingach prowadzonych przez portal - odnośnik do rankingu szkół podstawowych znajdziecie tutaj.

W zakładce Projekty i konkursy ---> Zdolniacha będziemy Was informować o kolejnych konkursach i uczestnikach.

Prosimy o wspieranie uczniów poprzez głosowanie na stronie portalu.

 

Koordynator projektu: Urszula Szyszka, Magdalena Zemła

Więcej o projekcie można przeczytać tutaj i tutaj.

 

Losowe zdjęcie

zd_59.JPG

Radosna Szkoła

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła bez przemocy

 Owoce
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.