BIP

 

BIP

50x50PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
wtorek, 03 czerwca 2014 13:00

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
poniedziałek, 02 czerwca 2014 07:20

Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie


 

30 maja 2014r. Ola Połacik i Wiktoria Karbicka z kl. Va, wraz z nauczycielką przyrody wzięły udział w wycieczce do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Zajęcia w Ogrodzie zorganizowane zostały w ramach projektu współfinansowanego przez Wydział Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta
Częstochowy.

Udział w warsztatach był podziękowaniem dla uczniów naszej szkoły i opiekunów, za pracę w szkolnym kole Ligi Ochrony Przyrody oraz za wspieranie działań Zarządu Okręgowego LOP.

 

Tu znajdziesz galerię

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
środa, 28 maja 2014 12:01

Rozpoczęcie prac przy budowie naszego nowego boiska

 

 

Rozpoczęły się prace przy budowie naszego nowego boiska!!! ;)

 

27 maja 2014 roku został, przez pana radnego Tomasza Blukacza "wmurowany kamień węgielny" pod wielofunkcyjne boisko przy naszej Szkole. Prace przy budowie ruszyły wczoraj z pełną parą ;)

Wszyscy bardzo cieszymy, że już od września będziemy mogli z niego korzystać, serdecznie dziękujemy też panu Radnemu za pomoc w przyznaniu nam funduszy z Urzędu Miasta. Boisko będzie służyło dzieciom z naszej szkoły, a także mieszkańcom naszego osiedla.

 

Tu znajdziesz galerię

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
środa, 28 maja 2014 11:46

Wyprawa do Olsztyna

 

 

Jazda na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, wspaniała lekcja przyrody w lesie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zabawa na placu przed zamkiem w Olsztynie, pyszne lody, rysowanie ruin, nagrywanie filmu do programu Comenius to tylko fragmenty cudownie spędzonego czasu ;)

klasa IV, Va, Vb

Tu znajdziesz galerię

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
środa, 28 maja 2014 11:34

Kino

 

 

23 maja 2014 roku w Cinema-City obejrzeliśmy wzruszający film fabularny w  całości złożony z dokumentalnych materiałów archiwalnych nagranych przez dwóch młodych reporterów w sierpniu 1944r.

Życie w ciemnych piwnicach, spalone, zniszczone miasto, ogromne kolejki po wodę i chleb, ulice zasłane ciałami pomordowanych, zagubione dzieci to wstrząsające obrazy, które zapamiętamy na długo.


Tu znajdziesz galerię

 
Więcej artykułów…
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 31

Losowe zdjęcie

zd_12.JPG

Radosna Szkoła

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła bez przemocy

 Owoce
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.