BIP

 

BIP

50x50PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
poniedziałek, 16 marca 2015 08:09

 

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I ZESPOŁACH NA ROK SZKOLNY  2015/2016

Rekrutacja dla nowych kandydatów (nie uczęszczających obecnie do żadnego przedszkola/oddziału przedszkolnego lub zgłaszanych do innego przedszkola/oddziału przedszkolnego) będzie się odbywała w terminie 18 marca – 1 kwietnia 2015 r.

Udostępnienie oferty oraz otwarcie strony internetowej www.czestochowa.przedszkola.vnabor.pl dla rodziców, na której będą mogli wypełnić wniosek i zgłosić dziecko do przedszkola bądź oddziału przedszkolnego nastąpi 18 marca br. o godz. 8.00, co oznacza, że do tego czasu nie będzie możliwości logowania się i rejestrowania. Natomiast zamknięcie systemu nastąpi 1. kwietnia br. o godz. 15.00. Po upływie tego terminu wnioski nie będą już przyjmowane.

Jeśli Rodzic nie będzie miał możliwości elektronicznego wypełnienia wniosku, będzie mógł otrzymać w dowolnym przedszkolu/szkole podstawowej wniosek w wersji papierowej i po wypełnieniu złożyć go w przedszkolu/szkole podstawowej pierwszego wyboru, również w terminie 18 marca – 1 kwietnia 2015 r.

Przypominamy również, że przy wykorzystaniu systemu elektronicznego żadnego znaczenia nie będzie miała kolejność uzupełniania i składania wniosków.

W rekrutacji mogą wziąć udział tylko dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Częstochowy.

Rekrutacja dzieci niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do przedszkoli integracyjnych i oddziałów integracyjnych w przedszkolach oraz szkołach podstawowych będzie przeprowadzona odrębnie tj.: rodzice dzieci niepełnosprawnych zgłaszają się bezpośrednio do właściwej placówki integracyjnej lub z oddziałami integracyjnymi, w której będzie prowadzony nabór i tam składają wnioski.

System pozwala na kandydowanie równocześnie do 3 przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w kolejności zgodnej z preferencją. Informujemy jednocześnie, że systemem elektronicznym nie będą objęte dzieci 6-letnie (rocznik 2009) oraz dzieci w drugiej połowie 2008 r., które od 1 września 2015 r. pójdą do I klasy szkoły podstawowej.

Na stronie naboru zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji, harmonogramu, instrukcji postępowania oraz bieżących spraw związanych z rekrutacją.

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z ww. informacjami, które ułatwią poruszanie się w systemie i spokojne zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami naboru, przed dokonaniem ostatecznego wyboru placówek. Do 1 kwietnia br. jest czas na wybór i złożenie wniosku.

Kolejne informacje będą przekazywane na bieżąco zarówno do przedszkoli i szkół podstawowych, jak również zamieszczane na stronie internetowej Urzędu Miasta Częstochowy www.czestochowa.pl.

 

W zakładce - "Druki do pobrania - Dla Rodziców" można pobrać:

- Ogólne zasady rekrutacji

- Kryteria rekrutacji

- Harmonogram rekrutacji i postępowania uzupełniającego

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
piątek, 06 marca 2015 19:52

 

ZAPROSZENIE


Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 17

im. Stanisława Wyspiańskiego

zaprasza wszystkich Rodziców zainteresowanych

zapisem dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy I w roku szkolnym 2015/2016

na spotkanie w dniu:

16 marca (poniedziałek) godzina  16:30  sala nr 9

 

Tematyka spotkania:

przedstawienie wychowawców

prezentacja warunków nauki

organizacja roku szkolnego

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
wtorek, 03 marca 2015 20:52

 

Elektroniczny nabór na rok szkolny 2015/2016

 

Poniżej można pobrać dokument z kalendarium etapów elektronicznego naboru:


- ELEKTRONICZNA_REKRUTACJA2015.docx

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
czwartek, 29 stycznia 2015 14:41

Dzień Dziadka i BabciZ okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy dzisiaj licznie przybyłych gości.

Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały montaż słowno-muzyczny, oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.

 

Po występie wspólnie zasiedliśmy do stołów, suto zastawionych smakołykami. Było bardzo uroczyście i miło. Na twarzach naszych gości pojawił  się uśmiech, a w oczach błyszczały łzy szczęścia.


Tu znajdziesz galerię
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Micks   
poniedziałek, 29 grudnia 2014 12:20

Jasełka


 

Wigilia szkolna to wyjątkowy dzień  w naszej szkole. Jasełka przygotowane przez klasę VIb  ze znakomitym udziałem uczniów klas Ib, III, V, VIa, były jak zawsze niezwykłe. Pięknie zaprezentowali się  uczniowie klas Ia, IIa  i IIb we wspólnym kolędowaniu.

 

Nasza vigilia- oczekiwanie, w oczekiwaniu na narodziny Jezusa była niezapomniana; uświetniona obecnością ks. proboszcza Piotra Wyrwicha z parafii  Św. Elżbiety Węgierskiej.

 

Tu znajdziesz galerię

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 31

Losowe zdjęcie

zd_19.JPG

Radosna Szkoła

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła bez przemocy

 Owoce
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.